Конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Мистецька школа» Красноріченської селищної ради

Дата: 25.03.2019 16:45

Красноріченська селищна рада Кремінського району Луганської області, що знаходиться за адресою: смт. Красноріченське, вул. Центральна, 22 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Мистецька школа» Красноріченської селищної ради.

Вимоги до кандидата на посаду:

- вища освіта відповідного професійного спрямування;

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- володіння державною мовою;

- здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по-батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копії документів про вищу освіту (у разі подання документів особисто) або копії документів засвідчені у встановленому законом порядку;

- копії документів, що посвідчують особу та ідентифікаційного коду (у разі подання документів особисто) або копії документів засвідчені у встановленому законом порядку;

- витяг з трудової книжки (за наявності);

- володіння комп'ютерною та медіаграмотністю;

- мотиваційний лист у довільній формі;

- копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, CD та DVD-записи, тощо (за бажанням).

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Кандидати на посаду, під час проведення співбесіди, презентують запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Формування персонального складу конкурсної комісії проводиться не пізніше 30-ти днів після оголошення конкурсу.

Строк подання документів: документи для участі у конкурсі приймаються упродовж 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: смт. Красноріченське, вул. Центральна,22. Довідки за телефоном (06454) 9-30-30, відділ освіти,культури, молоді та спорту Красноріченської селищної ради.