Робота методичного кабінету в умовах НУШ

Дата: 13.05.2019 11:01

Основним вектором  діяльності Красноріченського методичного кабінету є модернізація методичної роботи  в умовах реформування освіти.

Тому, щоб стати помічником  вчителя, методист на сучасному етапі роботи ставтить такі завдання щодо підготовки педагога до :

- упровадження нових державних освітніх стандартів, навчальних програм, підручників;

- участі у Всеукраїнських та Міжнародних проектах ,виставках, конкурсах;

- упровадження нових педагогічних технологій, методик, форм навчання дітей з метою підвищення якості освіти.

"Методичні інституції, - наголошує Лілія Гріневич, - мають стати осередком нової педагогічної думки."

Тож, шановні колеги, однодумці, запрошуємо Вас до команди, яке невпинно прямує до Нової Української Школи!