День науки у Красноріченському ЗЗСО І - ІІІ ступенів

Дата: 22.05.2019 11:57

Традиційно у Красноріченському закладі освіти у травні святкується  День науки. Цьогоріч цей день випав на 21 травня. Учні та вчителі Красноріченського та Бараниківського закладів освіти мали змогу поділитись здобутками у різних галузях науки.

Зі своїми привітаннями завітали голова Красноріченської селищної ради Жувако В.М. та начальник відділу освіти Бірюченська Т.М.

Присутні  відвідали  "Астровізіум", з яким завітали наші колеги із міста Сєвєродонецька, взяли участь в інтелектуальному турнірі, квесті.

А справжньою "родзинкою" заходу стали практичні заняття, які провели з учнями партнери нашого закладу із Харківського політехнічного інституту.

Юні науковці відчули, що наука поруч з нами, та щоб вона стала зрозумілою і корисною треба докласти чимало зусиль.