Про надання в оренду приміщення нежитлової будівлі Красноріченської початкової школи

Дата: 31.05.2019 10:01

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ

20 травня 2019 р

смт Красноріченське                                                                              № 27/6

Про надання в оренду

приміщення нежитлової будівлі

Красноріченської початкової школи

В зв’язку з поданою заявою вхідна №02-24/98 від 07.03.2019 р. від пастора релігійної громади Євенгельських християн-баптистів Шакірова Є.Р. про надання в оренду приміщення нежитлової будівлі Красноріченської початкової школи, розглянувши експертний висновок про вартість цього майна станом на 31.05.2018 р., та розміщеним оголошенням «Про намір надання в оренду нерухоме майно - нежитлове приміщення», враховуючи вивчення попиту по результатам розміщеного оголошення, керуючись п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Красноріченська селищна рада

Вирішила:

1. Надати в оренду індивідуально визначене майно-приміщення нежитлової будівлі Красноріченської початкової школи, яке розташоване за адресою смт.Красноріченське, вул. Шевченка, 26, загальною площею 321,6 кв.м., що знаходиться на балансі Красноріченської селищної ради Релігійній громаді Євангельських християн-баптистів з метою проведення благодійної та релігійної діяльності.

2. Ставку орендної плати примінити 0,01 відсотків вартості орендованого майна, визначеної шляхом незалежної експертної оцінки з урахуванням індексу інфляції.

3. Затвердити експертний висновок про вартість об’єкту оренди, зазначеного у п.1 цього рішення станом на 31.05.2018 р. у сумі 226 728,00 грн. (двісті двадцять шість тисяч сімсот двадцять вісім грн. 00 коп.)

4. Затвердити договір оренди на маайно, зазначене у п.1 цього рішення (Додаток 1).

5. Затвердити розрахунок плати за оренду комунального майна Красноріченської селищної ради та знаходиться на балансі (Додаток 2).

1. За несвоєчасну сплату орендної плати сплачується пеня в розмірі 0,5 % від розміру не сплачених орендних платежів за кожний день прострочення, але не більше розміру, встановленого законодавством України.
  2. У місячний термін укласти договір оренди нежитлового приміщення з Красноріченською селищною радою.
  3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів.

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                           В.ЖУВАКО