Про надання дозволу на розміщення твердих побутових відходів ТОВ «Красноріченський комбікормовий завод» на 2019 рік.

Дата: 31.05.2019 13:23

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

26.02.2019р. № 7

смт Красноріченське

Про надання дозволу на розміщення

твердих побутових відходів ТОВ

«Красноріченський комбікормовий завод»

на 2019 рік.

Розглянувши лист № 2 від 04 .02.2019 р директора ТОВ « Красноріченський комбікормовий завод» Куцерова В.О. про надання дозволу на розміщення твердих побутових відходів ІV класу на полігоні ТПВ Красноріченської селищної ради в 2019 р., керуючись Постановою Кабінету Міністрів України № 1518 від 11. 10. 2002 р., та п. 6 а ст.30 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Красноріченської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1.Надати дозвіл ТОВ «Красноріченський комбікормовий завод » для розміщення твердих побутових відходів ІV классу небезпеки у 2019 р. на полігоні ТПВ Красноріченської селищної ради.

2. Дозволити ТОВ «Красноріченський комбікормовий завод » вивезення твердих побутових відходів ІV классу небезпеки транспортом підприємства на полігон ТПВ Красноріченської селищної ради.

3. Контроль за виконанням данного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Гнилицьку Н.М.

В.о. селищного голови

секретар селищної ради                                    Н.ГНИЛИЦЬКА