Красноріченська громада

Луганська область, Кремінський район

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (за заявою директора школи Чекмарьової Лариси Володимирівни)

Дата: 31.05.2019 13:26
Кількість переглядів: 119

УКРАЇНА

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

«26 » лютого 2019 року

смт Красноріченське                                                                    № 11

 

Про присвоєння поштової адреси

об’єкту нерухомого майна

(за заявою директора школи

Чекмарьової Лариси Володимирівни)

 

Відповідно до законів України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядку використання даних Реєстру прав власності на нерухоме майно, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, Державного реєстру іпотек та Державного реєстру обтяжень рухомого майна, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 14.12.2012 року за №1844/8, Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, затвердженого наказом Держбуду України від 24.05.2001 р. №127, Інструкції щодо проведення поділу, виділу та розрахунку часток об'єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 18.06.2007 р. № 55, з метою впорядкування адресної системи, розглянувши заяву директора школи Чекмарьової Лариси Володимирівни, щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, який знаходиться в смт Красноріченське кв. Верстатобудівників буд.5, керуючись ст.ст.31,40.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Красноріченської селищної ради

 

В И Р І Ш И В:

1. Присвоїти об’єкту нерухомого майна комунальної власності – будівлі закладу освіти, розташованому на земельній ділянці комунальної власності смт Красноріченське кв. Верстатобудівників буд.5, Кремінського району, Луганської області, який на час введення в експлуатацію мав поштову адресу: Луганська область, Кремінський район, смт Красноріченське кв. Верстатобудівників буд.5.

2. Рекомендувати власнику Красноріченській селищній раді в особі Гнилицької Наталії Миколаївни, внести відомості про майно в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Н.М.Гнилицьку.

 

В.о. селищного голови

секретар селищної ради                                    Н.ГНИЛИЦЬКА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора