Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (за заявою директора ЗДО Погорілої Марини Михайлівни)

Дата: 31.05.2019 13:28
Кількість переглядів: 662

УКРАЇНА

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

«26 » лютого 2019 року

смт Красноріченське                                                                    № 14

 

Про присвоєння поштової адреси

об’єкту нерухомого майна

(за заявою директора ЗДО

Погорілої Марини Михайлівни)

 

Відповідно до законів України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядку використання даних Реєстру прав власності на нерухоме майно, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, Державного реєстру іпотек та Державного реєстру обтяжень рухомого майна, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 14.12.2012 року за №1844/8, Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, затвердженого наказом Держбуду України від 24.05.2001 р. №127, Інструкції щодо проведення поділу, виділу та розрахунку часток об'єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 18.06.2007 р. № 55, з метою впорядкування адресної системи, розглянувши заяву директора ЗДО Погорілої Марини Михайлівни, щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, який знаходиться в смт Красноріченське площа Соборна буд.4а, керуючись ст.ст.31,40,59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Красноріченської селищної ради

 

В И Р І Ш И В:

1. Присвоїти об’єкту нерухомого майна комунальної власності – будівлі закладу дошкільної освіти, розташованому на земельній ділянці комунальної власності смт Красноріченське площа Соборна буд.4а,, Кремінського району, Луганської області, який на час введення в експлуатацію мав поштову адресу: Луганська область, Кремінський район, смт Красноріченське площа Соборна буд.4а,.

2. Рекомендувати власнику Красноріченській селищній раді в особі начальника відділу освітити , культури, молоді та спорту Бірючинській Тетяні Михайлівні внести відомості про майно в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Н.М. Гнилицьку.

 

 

В.о. селищного голови

секретар селищної ради                                    Н.ГНИЛИЦЬКА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано