Про затвердження зразка та опису іменної печатки адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Красноріченської селищної ради

Дата: 31.05.2019 13:56

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«25 » березня 2019 року

смт Красноріченське                                                                            № 12

Про затвердження зразка та опису іменної

печатки адміністратора відділу «Центр надання

адміністративних послуг» Красноріченської

селищної ради

Враховуючи п.3 ст.13 Закону України "Про адміністративні послуги», з метою належної організації роботи адміністраторів у відділу «Центр надання адміністративних послуг» Красноріченської селищної ради, керуючись підпунктом 4 пункту «б» ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити :
    1.  Зразок іменної печатки адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Красноріченської селищної ради (додаток 1).
    2.  Опис іменної печатки адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Красноріченської селищної ради (додаток 2).
    3.  Зразок печатки державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Красноріченської селищної ради (додаток 3).
    4.  Опис печатки державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Красноріченської селищної ради (додаток 4).
  2. Начальнику відділу «Центр надання адміністративних послуг» Красноріченської селищної ради Журбі Н.В. забезпечити виготовлення та збереження іменних печаток посадових осіб, які відповідно до покладених на них службових повноважень виконують функції адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» Красноріченської селищної ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Красноріченської селищної ради О.О. Березіна.

Красноріченський селищний голова                         Жувако В.М.