Тренінг-семінар «Добре врядування: публічні закупівлі та громадський контроль»

Дата: 09.06.2019 22:15

З 29 по 31 травня 2019 року у м. Святогірськ був проведений тренін-семінар для фахівців органів місцевого самоврядування, членів громадських організацій та лідерів громадської думки цільових громад «Добре врядування: публічні закупівлі та громадський контроль» за підтримки програми ООН із відновлення та розбудови миру в рамках другого компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади в Україні» з метою реалізації проекту «Ефективне врядування та залучення громадян для покращення доступу до правосуддя, безпеки, охорони довкілля та соціальної згуртованості на Сході України» 2918 – 2021 роки. Участь у даному заході прийняли спеціаліст Красноріченської селищної ради Волкова Світлана та голова тендерного комітету Красноріченської селищної ради Безлюдько Ірина.