Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Красноріченської селищної ради на 2020 рік.

Дата: 28.06.2019 10:09

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

«24» червня 2019 р.                                                                               № 28/1

смт Красноріченське

Про затвердження ставок земельного

податку в адміністративних межах

Красноріченської селищної

ради на 2020 рік.

Керуючись абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити на території Красноріченської селищної ради:

1) ставки земельного податку згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

3) обов’язкові елементи зі сплати земельного податку згідно з додатком 3.

2. Рішення №12/1 від 27.06.2018року Красноріченської селищної ради визнати такими, що втратило чинність .

3. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.

4. Рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію з питань агропромислового комплексу , земельних відносин, будівництва.

В.о селищного голови секретар                              Н. ГНИЛИЦЬКА