Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи на 2020 рік

Дата: 28.06.2019 10:15
Кількість переглядів: 474

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

«24» червня 2019 р.                                                                              № 28/3

смт Красноріченське

 

Про встановлення ставок єдиного податку

для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб,

які здійснюють підприємницьку діяльність

без створення юридичної особи на 2020 рік

 

Відповідно до п. 293.1 ст. 293, пп.1 п. 293.2 ст.293 Податкового кодексу України, керуючись пп. 24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення надходжень до доходної частини селищного бюджету, Красноріченська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Встановити ставки єдиного податку для платників першої групи у відсотках від прожиткового мінімуму, встановленого на 1 січня 2020 року, а для платників другої групи у відсотках від мінімальної заробітної палати, встановленої законом на 1 січня 2020 року згідно з Додатком 1.
  1. У разі здійснення платниками єдиного податку першої та другої груп кількох видів господарської діяльності застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для таких видів господарської діяльності.
  2. У разі здійснення платниками єдиного податку першої та другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування території громад, застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений ст.293 Податкового кодексу України для відповідної групи таких платників єдиного податку.
  3. База та об’єкт оподаткування, податковий період та інші обов’язкові елементи єдиного податку визначаються згідно із главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України.
 2. Платники податку, об’єкт оподаткування, база оподаткування, порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку, податкові пільги та їх порядок застосування визначаються Податковим кодексом України.
 3. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року.
 4. Рішення Красноріченської селищної ради № 12/3 від 27.06.2018 р. «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва - фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи на 2019 рік», визнати таким що втратили чинність з 01.01.2020 року .
 5. Дане рішення оприлюднити в засобах масової інформації та на офіційному сайті Красноріченської селищної ради.
 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань економічного розвитку підприємств малого та середнього бізнесу, комунальної власності та використання природних ресурсів, екології та на постійну комісію бюджету та фінансів.

В.о селищного голови секретар                              Н. ГНИЛИЦЬКА

Додаток


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано