Про передачу коштів до районного бюджету для забезпечення фінансування соціальних виплат.

Дата: 28.06.2019 10:21

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

«24» червня 2019 року

смт Красноріченське                                                                             №28/5

Про передачу коштів до районного

бюджету для забезпечення фінансування

соціальних виплат.

Заслухавши доповідь виконуючого обов’язки селищного голови Гнилицької Н.М., щодо передачі коштів до районного бюджету для забезпечення фінансування соціальних виплат , так як на території Красноріченської ОТГ відсутнє управління з питань соціального захисту населення , що унеможливлює здійснення функцій з нарахування та перерахування соціальних виплат , керуючись Законами України « Про місцеве самоврядування в Україні» , «Про добровільне об’єднання територіальних громад», ст.71., ст. 89 Бюджетного кодексу України , Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звернутися до планово-бюджетної комісії Кремінської районної ради щодо внесення змін до рішення Кремінської районної ради від18.10.2018 року №37/13 «Про передачу на фінансування бюджетних установ районного бюджету до бюджету Красноріченської об’єднаної територіальної громади» , а саме : внести зміни до пункту 1,2 рішення виключивши слова: компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку особам з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги»
  2. Передати кошти до районного бюджету для забеспечення соціальних виплат на виконання Постановою КМУ від 29.04.2004 року №558 «Про затвердження Порядку призначення і виплат компенсацій особам ,які падають соціальні послуги» в сумі 76883,00 грн. (сімдесят шість тисяч вісімсот вісімдесят три грн. 00 коп )

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів.

В.о селищного голови секретар                              Н. ГНИЛИЦЬКА