Про внесення змін та доповнень до «Положення про старосту села у складі Красноріченської об’єднаної територіальної громади»

Дата: 28.06.2019 10:58

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

«24» червня 2019 р.            ‘                                                       №28/10

смт Красноріченське

Про внесення змін та доповнень до

«Положення про старосту села у

складі Красноріченської об’єднаної

територіальної громади»

Відповідно до п.4 статті 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та згідно розділу ІІ пп1 п.3 «Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях» Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести наступне доповнення до «Положення про старосту села у складі Красноріченської обєднаної територіальної громади» затвердженого рішенням ІІ сесії сьомого скликання Красноріченської селищної ради від 07.12.2017 року № 2/8:

а) До розділу ІІ. «Повноваження старости та організація його роботи»

Глава 2.1. Завдання та повноваження старости внести пункти:

28) надавати послуг соціального характеру

29) надавати адміністративні послуги ДРАЦС(державна реєстрація народження фізичної , державна реєстрація смерті особи та її походження, державна реєстрація шлюбу

Глава 2.2. Організація роботи старости та забезпечення його діяльності внести пункт:

2.2.3 Староста повинен виконувати обов’язки адміністратора та надавати адміністративні послуги визначені цим положення.

2. Покласти обов’язки щодо внесення доповнень до Положення про старосту на секретаря селищної ради Гнилицьку Наталію Миколаївну.

3. Контроль даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики.

В.о селищного голови секретар                              Н. ГНИЛИЦЬКА