Про укладання договору на реконструкцію котельні КЗ освіти « Бараниківської ЗЗСО І-ІІІ ступенів» та «Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області.

Дата: 28.06.2019 11:11

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

«24» червня 2019 р.                                                                      №28/13

смт Красноріченське

Про укладання договору

на реконструкцію котельні

КЗ освіти « Бараниківської ЗЗСО І-ІІІ ступенів»

та «Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко»

Красноріченської селищної ради Кремінського району

Луганської області.

З метою належного утримання майна, що належить до спільної власності територіальної громади смт. Красноріченське керуючись ст.59,ст.25, ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Зобов’язати в.о. селищного голови секретаря Гнилицьку Наталію Миколаївну заключити договір на реконструкцію котельні КЗ освіти « Бараниківської ЗЗСО І-ІІІ ступенів» та «Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області з відповідною організацією , яка має дозвіл на виконання проектно-кошторисних робіт.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економічного та соціального розвитку підприємництва, малого і середнього бізнесу, комунальної власності та використання природних ресурсів, екології та бюджету та фінансів.

В.о селищного голови секретар                              Н. ГНИЛИЦЬКА