Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки (сіножать) в натурі (на місцевості) гр. Колесніку Сергію Петровичу.

Дата: 27.11.2019 08:38

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

«24» червня 2019 р.                                                                               №28/22

смт Красноріченське

Про надання дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення(відновлення) меж

земельної ділянки (сіножать) в натурі

(на місцевості) гр.

Колесніку Сергію Петровичу.

Розглянувши заяву гр. Колесніку Сергію Петровичу, проживаючого за адресою: с. Залиман, вул. Центральна 86, про надання дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж

земельної ділянки (сіножать) в натурі (на місцевості) виділення земельної ділянки з одним складом угідь (сіножаті) на залишкову вартість сертифікату, з цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, із земель колишнього КСП «Залиман» Кремінського району, керуючись п. к. ст.12 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки (сіножать) в натурі (на місцевості) гр. Колесніку Сергію Петровичу, проживаючого за адресою: с. Залиман, вул. Центральна 86, земельну ділянку одним складом угідь (сіножаті) на залишкову вартість сертифікату, земельної частки (паю), з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, із земель колишнього КСП «Залиман», в контурі поля №,159’, сертифікат ЛГ № 0096949.

2. Рішення сесії сьомого скликання №26/38, від 25 березня 2019 року визнати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва.

В.о. селищного голови секретар                                   Н. ГНИЛИЦЬКА