Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою земельної ділянки для передачі в оренду гр. Мозговенко Оксані Вікторівні

Дата: 27.11.2019 08:46

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

« 24 » червня 2019 р.                                                 № 28 /33

смт Красноріченське

Про надання дозволу на

розробку проекту землеустрою

земельної ділянки

для передачі в оренду гр.

Мозговенко Оксані Вікторівні

Розглянувши заяву гр. Мозговенко Оксани Вікторівни, проживаючої за адресою: м. Рубіжне, вул. Калініна, буд. 6/23, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою земельної ділянки( сіножаті), для передачі в оренду, яка знаходиться в межах населеного пункту Красноріченської селищної ради, керуючись рішенням №27/100, від 20 травня 2019 р, п. к. ст.12 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити в дозволі на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мозговенко Оксані Вікторівні, проживаючої за адресою: м. Рубіжне, вул. Калініна, буд. 6/23, на розробку проекту землеустрою земельної ділянки (сіножаті) для передачі в оренду, із земель загального користування, яка знаходиться в межах населеного пункту Красноріченської селищної об’єднаної територіальної громади Кремінського району, в контурі поля №4, орієнтовною площею - 6,0 га. В зв’язку з рішенням №27/100, від 20 травня 2019 р. « Про заборону надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок із земель загального користування в межах населених пунктів».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва.

В. о. селищного голови секретар                                        Н. ГНИЛИЦЬКА