Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою земельної ділянки для передачі в оренду ПСП «Агро - 98»

Дата: 27.11.2019 08:47

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

« 24 » червня 2019 р.                                                 № 28 /35

смт Красноріченське

Про надання дозволу на

розробку проекту землеустрою

земельної ділянки

для передачі в оренду

ПСП «Агро - 98»

Розглянувши клопотання ПСП «Агро - 98», яке знаходиться за адресою: смт. Красноріченське, вул. Привокзальна - 1, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою земельної ділянки( ріллі), для передачі в оренду, яка знаходиться за межами населеного пункту Красноріченської селищної ради, керуючись, п. к. ст.12 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити в дозволі на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПСП «Агро - 98», яке знаходиться за адресою: смт. Красноріченське, вул. Привокзальна - 1, на розробку проекту землеустрою земельної ділянки (ріллі) для передачі в оренду, із земель колективної власності, КСП «Нива» (не витребувані земельні частки паї), які знаходиться за межами населеного пункту Красноріченської селищної об’єднаної територіальної громади Кремінського району, в контурі поля №257, площею – 2,1000 га.,в зв’язку з тим, що на цьому контурі знаходиться земельна ділянка (пай) № 92, кадастровий №4421680200:09:002:0051 (приватна власність).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва.

В. о. селищного голови секретар                                        Н. ГНИЛИЦЬКА