Про внесення змін в положення про старосту в розділ ІІ «Повноваження старости та організація його роботи»

Дата: 27.11.2019 09:44

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

« 29 » липня 2019 р.                                                                     № 29 /3

смт Красноріченське

Про внесення змін в положення про

старосту в розділ ІІ «Повноваження старости

та організація його роботи»

На виконання статті 14-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також постановою КМУ №658 від 22.08.2018 року «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» п. 24 селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в положення про старосту в розділ ІІ «Повноваження старости та організація його роботи» пункт 2.1.7. (згідно постанови КМУ №658 від 22.08.2018 року «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» п. 24) У селах, селищах староста (у разі його обрання) забезпечує виявлення фактів насильства та повідомляє про них не пізніше однієї доби уповноваженим особам . Староста є персонально відповідальним за забезпечення своєчасного та ефективного вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території села, селища.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності прав та обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатьської діяльності та етики.

Селищний голова                  В. М. ЖУВАКО