Про звнесення змін до рішення сесії Красноріченської селищної ради від 19 червня 2017 р. № 19/2 «Про організаційні дії щодо створення Центру надання адміністративних послуг в Красноріченській селищній раді»

Дата: 27.11.2019 09:50

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

« 29 » липня 2019 р.                                                                             № 29 /9

смт Красноріченське

Про звнесення змін до рішення сесії

Красноріченської селищної ради від

19 червня 2017 р. № 19/2

«Про організаційні дії щодо створення

Центру надання адміністративних послуг

в Красноріченській селищній раді»

Керуючись підпунктом 6 п.1 статті 26 , п1 ст.54 Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", «Про адміністративні послуги», з метою покращення якості надання адміністративних послуг, Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до п. 1 рішення сесії Красноріченської селищної ради від 19 червня 2017 р. № 19/2 «Про організаційні дії щодо створення Центру надання адміністративних послуг в Красноріченській селищній раді», а саме: утворити відділ «Центр надання адміністративних послуг», з внесенням змін до структури апарату Красноріченської селищної ради та її виконавчих органів, а саме:

1.1.Начальник відділу «ЦНАП» державний реєстратор-1 од-;

1.2. Адміністратори центрального офісу відділу ЦНАП -3 од;

1.3. Спеціаліст ІІ категорії відділу «ЦНАП»-1 од;

1.4. Державний реєстратор – 1 од;

1.5. Спеціалісти відділу ЦНАП відділених робочих місь:

Спеціаліст Красноріченської селищнеої ради віддаленого робочого місця в с. Бараниківка – 1 од.;

Спеціаліст -землевпорядник ІІ категорії Красноріченської селищнеої ради віддаленого робочого місця в с. Новоолександрівка – 1 од.;

2. Внести відповідні зміни до штатного розпису.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів.

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА              В. ЖУВАКО