Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади смт. Красноріченське на 2019 рік

Дата: 27.11.2019 11:29

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТА СЕСІЯ

«28» серпня 2019 року №_30/10_

смт Красноріченське

Про внесення змін до

Програми соціально-економічного

та культурного розвитку

територіальної громади

смт. Красноріченське на 2019 рік

Керуючись п.22 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Розділ «Заходи з реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади смт. Красноріченське що підлягають реалізації у 2019 році» Програми соціально-економічного та культурного розвитку смт. Красноріченське на 2019 рік викласти в новій редакції згідно з додатком 1 (додається).

1.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів.

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                 В. ЖУВАКО