Про внесення змін до штатного розпису КЗ "КРАСНОРІЧЕНСЬКА МШ"

Дата: 27.11.2019 11:33

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТА СЕСІЯ

«28» серпня 2019 року                                                                          №_30/80

смт Красноріченське

Про внесення змін до

штатного розпису

КЗ "КРАСНОРІЧЕНСЬКА МШ"

У зв’язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року №695 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 р. №22 та початком нового учбового року, керуючись пунктами 6,13 частини 3 статті 42, пунктом 2 статті 64 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Додатку 1 рішення сесії Красноріченської селищної ради

від 25 березня 2019 р. №26/87 «Про затвердження штатного розпису Комунального закладу «Красноріченська мистецька школа» Красноріченської селищної ради» і викласти його в новій редакції, згідно з додатком 1 до цього рішення.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючу комісію Красноріченської селищної ради з питань бюджету та фінансів.

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                 В.ЖУВАКО