Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів

Дата: 27.11.2019 11:48

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

РІШЕННЯ

10 жовтня 2019 р.                                                                        № 31 /4

смт Красноріченське

Про затвердження Положення

про порядок використання шкільних автобусів

На підставі Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту»,«Про дорожній рух», «Про автомобільний транспорт», «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», керуючись п.1 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Положення про порядок використання шкільних автобусів та ПРОГРАМУ «БЕЗПЕЧНЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДІТЕЙ – ШЛЯХ ДО ЯКІСНОЇ ОСВІТИ» Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області на 2019 - 2021 роки. (Додаток 1,2 додається).

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики

Селищний голова               В. ЖУВАКО