Про внесення змін до штатного розпису КЗ "КРАСНОРІЧЕНСЬКА МШ"

Дата: 27.11.2019 13:32

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

10 жовтня 2019 року                                                                            №_31/12

смт Красноріченське

Про внесення змін до

штатного розпису

КЗ "КРАСНОРІЧЕНСЬКА МШ"

Розглянувши клопотання вхід. 02-24/553 від 07.10.2019 року директора КЗ «КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ»,пунктом 2 статті 64 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”

В И Р І Ш И Л А:

1. Додатково ввести з 1 жовтня 2019 року до Комунального закладу «КРАСНОРІЧЕНСЬКА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА» Красноріченської селищної ради 0,7777 шт. од. викладача.

1.  Додаток № 1 до рішення 26 сесії Красноріченської селищної ради сьомого скликання від 25.03.2019 р. № 26/87 зі змінами викласти в новій редакції (додаток 1).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючу комісію Красноріченської селищної ради з питань бюджету та фінансів.

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                 В.ЖУВАКО