Про виділення приміщення (колишній магазин п-п Ліскевич) під Бараниківський сілький клуб

Дата: 23.01.2020 08:59

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

24 липня 2019 року

смт Красноріченське                                                                              № 4

Про виділення приміщення

(колишній магазин п-п Ліскевич)

під Бараниківський сілький клуб

Розглянувши лист в. о. старости села Бараниківка від 11.06.2019 року № 02-26/1-137 про виділення приміщення ( колишнього магазину п - п Ліскевич ) під сільський клуб , враховуючи аварійний стан будівлі існуючого сільського клубу керуючись пунктом 7 “а”

статті 32 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконавчий комітет Красноріченської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Виділити приміщення площею 67.1 кв.м., яке знаходиться в адміністративній будівлі ( колишній магазин п-п Ліскевич ) під Бараниківський сільський клуб.

1. Присвоїти адресу Бараниківському сільському клубу :

квартал Гагаріна № 3 ( офіс 10)

с. Бараниківка,

Кремінського району,

Луганської області

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Н.М. Гнилицьку.

Селищний голова                  В.М. Жувако