Про створення комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 23.01.2020 09:00

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

24 липня 2019 року

смт Красноріченське                                                                              № 6

Про створення комісії з

питань захисту прав дитини

Згідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», керуючись ст. 34 ч. 1 п. 2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Красноріченської селищної ради.

ВИРІШИВ:

1. Створити комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Красноріченської селищної ради.

2. Затвердити склад комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Красноріченської селищної ради (додаток 1).

3. Затвердити Положення про комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Красноріченської селищної ради (додаток 2).

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей Козлова Є. Ю., контроль – на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Красноріченської селищної ради Березіна О. О.

Селищний голова                  В. М. ЖУВАКО