Про затвердження акту комісії щодо визнання літньої кухні житловим будинком за адресою: Кремінський район, смт Красноріченське Вул. Красна буд.28 (за заявою Поліщука В.М.)

Дата: 23.01.2020 09:03

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

24 липня 2019 року

смт Красноріченське                                                                              № 11

Про затвердження акту комісії

щодо визнання літньої кухні

житловим будинком за адресою:

Кремінський район, смт Красноріченське

Вул. Красна буд.28

(за заявою Поліщука В.М.)

Розглунувши заяву та надані документи Поліщук Валентиною Миколаївною,на підставі акту комісії від 27.06.2019 р., керуючись ст.31,40 , 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити акт комісії від 27.06.2019 року, щодо визнання літньої кухні 1972 року будівництва, яка розташована за адресою: Кремінський район, смт Красноріченське, вул. Красна буд. 28 – житловим будинком з загальною площею – 57,0м2, житловою – 22,3 м2.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника селищного голови Дробота О.М.

Селищний голова                  В. М. ЖУВАКО