Про посилення пожежної безпеки на об’єктах житлово-комунального господарства та об’єктах соціального призначення в осінньо – зимовий період 2019-2020 років, по Красноріченській ОТГ.

Дата: 23.01.2020 10:21

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

18 вересня 2019 року

смт Красноріченське                                                                             № 3

Про посилення пожежної безпеки

на об’єктах житлово-комунального

господарства та об’єктах соціального

призначення в осінньо – зимовий

період 2019-2020 років,

по Красноріченській ОТГ.

Заслухавши інформацію селищного голови Жувако В.М. про посилення пожежної безпеки на об’єктах житлово-комунального господарства та об’єктах соціального призначення в осінньо – зимовий період 2019-2020 років , керуючись п. п. 6 п. б) ч. 1 ст.33, п.п.2 п.б) ч.1 ст. 38 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Красноріченської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1.Вважати однією з основних задач Красноріченської ОТГ в осінньо – зимовий період 2019-2020 років посилення пожежної безпеки та недопущення надзвичайних ситуацій на об’єктах житлово-комунального господарства та об’єктах соціального призначення, житловому секторі, підприємствах всіх форм власності.

2.Керівникам установ та організацій здійснювати контроль за дотриманням правил протипожежної безпеки, особливо на об’єктах з масовим перебуванням людей: школа, селищна лікарня, будинок культури.

3.Затвердити план заходів з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціального призначення до роботи в осінньо – зимовий період 2019-2020 років. (Додаток 1 ).

4.Затвердити оперативний план реагування, попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій в осінньо – зимовий період 2019-2020 років (Додаток 2 ).

5.Укласти договори з ПСП « Агро-98» щодо надання техніки для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій в осінньо – зимовий період 2019-2020 років.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконкому Гнилицьку Н.М.

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                 В.ЖУВАКО