Про виплату допомоги на поховання померлого гр. Мартиненко Анатолія Володимировича

Дата: 23.01.2020 10:23

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

18 вересня 2019 року

смт Красноріченське                                                                              № 5

Про виплату допомоги на

поховання померлого

гр. Мартиненко Анатолія Володимировича

Розглянувши заяву вхід. № 25 від 16.09.2019 року гр. Вєдєрнікової Антоніни Володимирівни , яка проживає в смт Красноріченське , вул. Ф.Т.Дачка , про виплату матеріальної допомоги на поховання її брата –Мартиненко Анатолія Володимировича , який мав працездатний вік, але ніде не працював, керуючись Наказом Міністерства СЗН № 148 від 29.10.1996 року «Про внесення змін і доповнень до порядку виплати допомоги на поховання», п.п.4 п. а) ч.1 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконком Красноріченської селищної ради

В И Р И Ш И В:

1.Виплатити допомогу гр. Вєдєрнікової Антоніни Володимирівни в сумі 2000 грн. з бюджету селищної ради на поховання її брата –Мартиненко Анатолія Володимировича, який помер 15.08.2019р.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Гнилицьку Н.М.

Селищний голова                  В.ЖУВАКО