Про надання дозволу на розміщення твердих побутових відходів ТОВ «Красноріченське» 2020 рік.

Дата: 23.01.2020 10:33

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я № 7

29 жовтня 2019р.

смт Красноріченське

Про надання дозволу на розміщення

твердих побутових відходів ТОВ

«Красноріченське» 2020 рік.

Розглянувши лист № 310 від 23 .10.2019 р директора ТОВ «Красноріченське» І.М. Баранькова про надання дозволу на розміщення твердих побутових відходів ІV класу на полігоні ТПВ Красноріченської селищної ради в 2020 р., керуючись Постановою Кабінету Міністрів України № 1518 від 11. 10. 2002 р., та п. 6 а ст.30 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Красноріченської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1.Надати дозвіл ТОВ «Красноріченське» для розміщення твердих побутових відходів ІV класу небезпеки у 2020 р. на полігоні ТПВ Красноріченської селищної ради.

2. Дозволити ТОВ «Красноріченське» вивезення твердих побутових відходів ІV класу небезпеки транспортом підприємства на полігон ТПВ Красноріченської селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Гнилицьку Н.М.

Селищний голова                  В. ЖУВАКО