ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту Про затвердження ставок та пільг із сплати земельного податку в адміністративних межах Красноріченської селищної ради на 2021 рік»

Дата: 04.03.2020 11:39

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Керуючись ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Красноріченська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення селищної ради  «Про затвердження  ставок та пільг із сплати   земельного  податку   в адміністративних  межах  Красноріченської  селищної  ради  на  2021  рік»

та аналізу його регуляторного впливу на розвиток Красноріченської селищної територіальної громади на офіційному веб-сайті Красноріченської селищної ради в мережі Інтернет – https://krasnorichenska-gromada.gov.ua/ в розділі  Регуляторна  політика – Проекти регуляторних  актів та АРВ  до них та на дошці оголошень Красноріченської селищної ради.

Проект регуляторного акта, передбачає встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку в адміністративних межах Красноріченської селищної ради, яким встановлюються:

- ставки земельного податку за земельні ділянки нормативну грошову оцінку яких проведено;

- ставки земельного податку за земельні ділянки для сільськогосподарських угідь;

- ставки земельного податку за земельні ділянки зайняті житловим фондом, гаражно-будівельними, дачно-будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб;

- ставки земельного податку за земельні ділянки, які розташовані за межами населених пунктів в адміністративних межах Красноріченської селищної ради, нормативну грошову оцінку яких не проведено;

Регуляторний акт також визначає платники податку, об’єкт оподаткування, база оподаткування, порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку та податкові пільги.

Відповідно до Проекту регуляторного акта відповідальними підрозділами визначаються: Головне управління ДФС у Луганській області.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються в письмовій формі протягом 30 (тридцяти) днів з дати опублікування проекту рішення та аналізу регуляторного впливу за адресою: 92913, вул.Центральна 20, смт Красноріченське, т. 06454-9-30-34,

e-mail: kr-sovet@ukr.net

04 березня  2020 рік