Про затвердження ставок та пільг із сплати земельного податку в адміністративних межах Красноріченської селищної ради на 2021 рік.

Дата: 04.03.2020 13:21

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

_________________  СЕСІЯ

ПРОЕКТ

« ____ »  ________2020 р.                                                          № ____

смт Красноріченське

Про затвердження  ставок та пільг

із  сплати земельного

податку  в адміністративних межах

Красноріченської селищної

ради на 2021 рік.

Керуючись абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом  24  частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  на території Красноріченської  селищної  ради:

1) ставки земельного податку згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

3) обов’язкові елементи зі сплати земельного податку згідно з додатком 3.

2. Рішення   №28/1 від 24.06.2019року  «Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Красноріченської селищної ради на 2021 рік»  визнати таким, що втратило чинність .

3. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.

4. Рішення набирає чинності  з 01.01.2021 року.

5. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на постійно діючу комісію з питань агропромислового  комплексу , земельних відносин, будівництва.

Селищний голова                                    В. ЖУВАКО

Доаток 2