Про надання дозволу  на списання комунального майна  з балансу комунального підприємства «Бараниківське  сільське  комунальне  господарство»

Дата: 19.11.2019 09:45

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ   КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ДРУГА   СЕСІЯ

18    листопада     2019 року

смт  Красноріченське                                     №  32/6

Про надання дозволу  на списання

комунального майна  з балансу

комунального підприємства «Бараниківське

сільське  комунальне  господарство»

Керуючись ст. 26, п. 5 ст. 60, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи клопотання директора КП «Бараниківський  сількомунгосп» Головань  Є.О.., щодо списання непридатного комунального майна, Красноріченська  селищна  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати  дозвіл комунальному підприємству «Бараниківське  сільське  комунальне  господарство» на списання та демонтаж майна, що є комунальною власністю територіальної громади смт.Красноріченське і перебуває на балансі комунального підприємства «Бараниківське  сільське  комунальне  господарство» (Додаток №1).

2. Комісії, створеній комунальним підприємством «Бараниківське  сільське  комунальне  господарство», провести списання майна  згідно Додатку № 1 відповідно до діючого законодавства.

3. Кошти, що надійшли в результаті списання майна, залишаються у розпорядженні комунального підприємства «Бараниківське  сільське  комунальне  господарство»  та витрачаються на покриття  витрат демонтажу та погашення  заборгованості  по  заробітній  платі з  нарахуваннями  та  електропостачання.

4. Зобов’язати директора комунального підприємства «Бараниківське  сільське  комунальне  господарство» у місячний термін після закінчення процедури розбирання, демонтажу та оприбуткування подати до селищної ради звіт про списання майна.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету  та  фінансів.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                        Віталій ЖУВАКО