Про створення КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КРАСНОРІЧЕНСЬКА АМБУЛАТОРІЯ  ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ  МЕДИЦИНИ» Красноріченської  селищної  ради Кремінського району Луганської області

Дата: 19.11.2019 09:53

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

РІШЕННЯ                                 № 32/12

18 листопада  2019 р.

смт. Красноріченське

Про створення КОМУНАЛЬНОГО

НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА

«КРАСНОРІЧЕНСЬКА АМБУЛАТОРІЯ

ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ

МЕДИЦИНИ» Красноріченської  селищної  ради

Кремінського району Луганської області

Згідно Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,   Цивільного кодексу України від 16.01.2003 № 435-ІV, Господарського кодексу України від 16.01.2003 № 436- ІV, з метою структурування функціональних напрямків діяльності, забезпечення ефективності роботи, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 104-108 Цивільного кодексу України Законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», ст.16 «Основи законодавства України про охорону здоров'я», та керуючись ст. 25, 59, п.32,33 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Красноріченська   селищна  рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Створити – КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРАСНОРІЧЕНСЬКА  АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ» Красноріченської селищної  ради Кремінського району Луганської області.
  2. Затвердити  статут КОМУНАЛЬНОГО   НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КРАСНОРІЧЕНСЬКА  АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ» Красноріченської селищної  ради Кремінського району Луганської області.

3. Визначити юридичну адресу КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КРАСНОРІЧЕНСЬКА  АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНІ» Красноріченської селищної  ради Кремінського району Луганської області (92913, Луганська область, Кремінський район, смт. Красноріченське, вулиця Калинова  1).

4. Вважати, що засновником КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КРАСНОРІЧЕНСЬКА  АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ  ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ» Красноріченської селищної  ради Кремінського району Луганської області є Красноріченська селищна рада Кремінського району Луганської області.

5.Призначити тимчасово  виконуючим  обов’язки  Директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КРАСНОРІЧЕНСЬКА  АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ  ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ» Красноріченської селищної  ради Кремінського району Луганської області Анголенка Миколу Миколайовича.

6.Тимчасово виконуючому обов’язки Директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КРАСНОРІЧЕНСЬКА  АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ» Красноріченської  селищної  ради Кремінського району Луганської області    Анголенко Миколі Миколайовичу вжити всіх необхідних заходів щодо державної реєстрації створення зазначеного Підприємства протягом 3 днів.

7.Контроль за виконанням даного  рішення покласти на постійну комісію з питань  законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики  та  постійну  комісію з  питань  соціального  захисту  населення, охорони  здоров’я, освіти, культури і  спорту.

Селищний голова                                                               Віталій  ЖУВАКО