Про передачу майна з спільної власності громад сіл, селищ, міста Кремінського району в комунальну власність територіальної громади Красноріченської селищної ради.
УКРАЇНА
КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ
« 18 » листопада 2019 р. № 32 /17
смт Красноріченське
Про передачу майна з спільної власності
громад сіл, селищ, міста Кремінського району
в комунальну власність територіальної
громади Красноріченської селищної ради.
Відповідно до вимог статей 26, 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Закону України «Про добровільне об`єднання територіальних громад», пункту 39 розділу VІ «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, Цивільного кодексу України, враховуючи рекомендації постійних комісій Красноріченської селищної ради Красноріченська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Порушити клопотання перед Кремінською районною радою Луганської області щодо передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, Кремінською району Луганської області у комунальну власність територіальної громади Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області майно в галузі медицини розташовані на території Красноріченської об`єднаної територіальної громади згідно з додатком (додаток 1).
2. Передачу майна здійснити в порядку, встановленому чинним законодавством після прийняття Кремінською районною радою Луганської області відповідного рішення.
3. Доручити селищному голові Жувако В.М. спільно з головою Кремінської районної ради Луганської області затвердити склад спільної комісії з приймання-передачі, акти приймання-передачі майна, визначеного в додатку 1 цього рішення.
4. Селищному голові заключити договори безоплатного користування (позички) на це комунальне майно до моменту передачі бюджетних установ до Красноріченської селищної ради.
5 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.
Красноріченський селищний голова Жувако В.М.