Про визначення видів суспільно-корисних        робіт для порушників, на яких судом накладено        адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.

Дата: 25.12.2019 10:38

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЯ  СЕСІЯ

РІШЕННЯ                               №33/8

24   грудня 2019  року

смт  Красноріченське

Про визначення видів суспільно-корисних

робіт для порушників, на яких судом накладено

адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.

Відповідно до ст.30-1 та 321-3 Кодексу України про адміністративні порушення, керуючись ч.1 ст.56 КК України, п. 44 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Визначити об’єкти та види суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт ( додається ).

2. На першого  заступника Красноріченського селищної ради, в особі Дробот О.М.,   а в селі Новоолександрівка на виконуючу обовязки старости  Каламбет А.Г та  в с. Бараниківка на спеціаліста ІІ категорії Харламову І.В.  покладається:

2.1. відповідальність за додержанням правил безпеки проведення робіт;

2.2. створення певних умов для їх виконання;

2.3. Контроль за виконанням порушниками  доручених робіт, облік проведення роботи, повідомлення до Кремінського РВ с питань проба про хід виконання робіт та поведінку порушника.

3. Порушник  повинен виконувати такі умови:

3.1.додержуватися правил внутрішнього розпорядку організацій, установ, де відбуває покарання;

3.2. добросовісно відноситися до трудових обов’язків;

3.3. працювати на назначених  об’єктах та відпрацювати визначений судом строк;

3.4. інформувати Кремінський   РВ с питань пробації про зміну місця проживання та основної роботи тощо.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, прав та обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики.

Селищний голова                                                              Віталій    ЖУВАКО