Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт на яких працюватимуть порушники на яких накладене адміністративне стягнення у ВИГЛЯДІ суспільно корисних робіт.

Дата: 25.12.2019 10:45

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЯ  СЕСІЯ

РІШЕННЯ                                  №33/10

24   грудня 2019  року

смт  Красноріченське

Про затвердження переліку об’єктів

та видів суспільно корисних робіт

на яких працюватимуть порушники

на яких накладене адміністративне

стягнення у ВИГЛЯДІ суспільно

корисних робіт.

У зв'язку з тим, що 06.02.2018 року набрав чинності Закон України від 07.12.20] 7 року № 2234 - VIII «ГІро внесення змін до /деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», з метою реалізації вимог ст..30-1; 325-1 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» стосовно порушників на яких накладене адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, які полягають у виконанні особою оплачуваних робіт, та передбачують наступний параметр робіт, їх характер та умови:

• роботи оплатні;
  • суспільно - корисні;

виконуються порушниками на яких покладене адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити    перелік об’єктів га видів суспільно корисних робіт       на яких

працюватимуть порушники на яких накладене адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт (Перелік додається)

1. На Красноріченську селищну раду , в особі  Жувако В.М. - селищного  голови покладається :
  • відповідальність за додержанням правил безпеки проведення робіт;
  • створення певних умов для їх виконання;
  • надання можливостей для відбування порушниками на яких накладене адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт у безпосередній близькості від місця проживання ;
  • контроль за виконанням порушниками призначених їм робіт,:
  • своєчасне повідомлення Кремінського районного відділу з питань пробації, про ухилення порушника від виконання суспільно корисних робіт;
  • ведення обліку та інформування Кремінський РВ з питань пробації про кількість відпрацьованих порушником годин та його поведінку ;

• нарахування плати за виконання суспільно корисних робіт та перерахування її на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів.

3. Порушник на якого накладене адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт повинен виконувати такі умови :

3.1 додержуватися правил безпеки та внутрішнього розпорядку організацій , установ, де відбувається адміністративне стягнення;

3.2 добросовісно відноситися до трудових обов’язків;

3.3. працювати на назначених об’єктах та відпрацювати визначений строк;

3.4. інформувати Кремінський районний відділ з питань пробації про зміну місця проживання та основної роботи тощо.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію комісію  з питань    законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики

Селищний голова                                                                       Віталій    ЖУВАКО