Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про внесення змін до складу колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту Красноріченської селищної ради

Дата: 25.12.2019 10:57
Кількість переглядів: 521

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЯ  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

« 24 »  грудня 2019 р.                                                    № 33 /15

смт Красноріченське

 

Про внесення змін до складу колегії

відділу освіти, культури, молоді та спорту

Красноріченської селищної ради

 

Керуючись п.32 ст.26, п.1,4 ст.54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», враховуючи рішення 25  сесії сьомого скликання 25  / 7   від   14.02.2019  року «Про створення колегії та затвердження Положення і складу колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту Красноріченської селищної ради»,   рішення  двадцять сьомої  сесії сьомого скликання  27 / 2  від      .05. 2019 року   «Про внесення змін до складу колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту Красноріченської селищної ради, рішення                            , рішення                    ,     з метою погодженого вирішення питань, що належать до компетенції відділу освіти, культури, молоді та спорту Красноріченська селищна рада

 

   ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до складу колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту у зв’язку із проведенням конкурсу на посаду спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту з питань освіти та молоді та призначенням на посаду спеціаліста відділу з питань освіти і молоді Дем’янової Юлії Анатоліївни, як такої, що пройшла по конкурсу. У зв’язку із зміною прізвища методиста КЗ «ЗДО (ясла-садок) «ПРОЛІСОК» А.Погорєлової. У зв’язку із проведенням конкурсу на посаду директора КЗ «БАРАНИКІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ» та призначення на посаду директора Головчанської Яни Іванівни. У зв’язку із зміною секретаря колегії, призначено методиста методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту  Жувако Любов Вікторівну.

 

  1. Затвердити новий склад колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту Красноріченської селищної ради (Додаток № 1).

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань   соціального захисту населення, охорони здоров’я освіти, культури і спорту.  

 

 

 

        Селищний голова                                         Віталій  ЖУВАКО

 

Додаток


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано