Про упорядкування умов  оплати праці селищного голови на 2020 рік

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЯ  СЕСІЯ

«24» грудня   2019  року                                                                  №33/21

Про упорядкування умов  оплати праці селищного

голови на 2020 рік

Згідно  абзацу 2 пункту 6 частини 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268, статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, частини 1 статті 61, частини 2 статті 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Красноріченська  селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Умови оплати праці голови Красноріченського селищної ради визначити згідно з додатками 50, 57 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268.

2. Здійснювати щомісячне преміювання голови селищної ради  з 1 січня 2020 року по 31 грудня 2020 року включно в межах затвердженого фонду оплати праці у  розмірі  30  відсотків  від  посадового  окладу.

3. Дозволити виплачувати з 1 січня 2020 року по 31 грудня 2020 року  селищному голові  Жуваці  Віталію  Миколайовичу   надбавку до посадового окладу за високі досягнення у праці у розмірі 50 відсотків з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

4. Надавати селищному голові матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  з питань бюджету та фінансів.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                       Віталій ЖУВАКО