Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про  затвердження  Програми  проведення Урочистих та святкових заходів  на території Красноріченської  територіальної громади на  2020  рік.

Дата: 25.12.2019 11:20
Кількість переглядів: 444

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ  ТРЕТЯ  СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

«24» грудня  2019  року                                                                 №33/25

смт Красноріченське

 

Про  затвердження  Програми  проведення

Урочистих та святкових заходів  на території

Красноріченської  територіальної громади

на  2020  рік.

 

                  На  виконання  Указу  Президента  України  від  02.12.1995 р.  №1116/95  «Про  впорядкування  відзначення  пам’ятних  дат  і  ювілеїв»,  Указу  Президента  від  27.01.1999 р.  №70/99  «Про  зміни  та  визначення  такими,  що  втратили  чинність  деяких  актів  Президента  України»,  Указу  Президента  від  17.12.1999 р.  №1583/99  «Про  додаткові  заходи,  щодо  впорядкування  відзначення  пам’ятних  дат  і  ювілеїв»,  з  метою  наведення  порядку  в  питаннях  відзначення  пам’ятних  дат,  історичних  подій,  ювілеїв  підприємств,  установ  та  організацій,  особистих  ювілейних  та  інших  дат»,  недопущення  невиправданого  витрачання  коштів  на ці  цілі,  відповідно  до  Бюджетного  Кодексу  України,  керуючись  п. 22 ст.26 Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»  Красноріченська  селищна  рада 

 

                                                     ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму проведення урочистих та святкових заходів на території Красноріченської територіальної громади на 2020 рік, згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Затвердити Заходи щодо виконання Програми проведення урочистих та святкових заходів на території Красноріченської територіальної громади на 2020 рік, згідно з додатком 2 до цього рішення.
  3. Надати право селищному  голові вносити зміни до Програми проведення урочистих та святкових заходів на території Красноріченської територіальної громади на 2020 рік та Заходів Програми за погодженням з постійною комісією з питань бюджету та фінансів з подальшим затвердженням внесених змін селищною радою у встановленому порядку.
  4. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію  з  питань  бюджету  та  фінансів.

 

 

                        СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА   _____________   Віталій  ЖУВАКО     

 

Додаток


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано