«Про ліквідацію Бараниківської сільської виборчої комісії та Новоолександрівської сільської виборчої комісії»

Дата: 25.12.2019 11:33

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЯ   СЕСІЯ

«24  » грудня  2019  року

смт Красноріченське                                                               №_33/31

«Про ліквідацію Бараниківської

сільської виборчої комісії та

Новоолександрівської

сільської виборчої комісії»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 7 Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», постановою ЦВК від 28.08.2015 р. № 193 «Про початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року», статтею 110 Цивільного кодексу України, рішенням Красноріченської селищної ради від 14.07.201720/1 «Про добровільне об’єднання територіальних громад», рішенням Бараниківської сільської ради від 14.07.2017року 27/1 «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та рішенням Новоолександрівської сільської ради від 14.07.201718/1, сесія Красноріченської  селищної ради

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити повноваження Бараниківської сільської виборчої комісії та Новоолександрівської сільської виборчої комісії.

2. Припинити, шляхом ліквідації наступні юридичні особи:

- Бараниківську сільську  виборчу комісію Кремінського району Луганської

області, код   ЄДРПОУ - 33871460,  юридична адреса  92922,  Луганська

область, Кремінський район, с. Бараниківка , квартал Гагаріна;

-Новоолександрівську сільську виборчу комісію Кремінського району

Луганської  області, код  ЄДРПОУ - 33871481,  юридична адреса  92910,

Луганська область, Кремінський район, с. Новоолександрівка, вул. Шкільна;

3.  Створити ліквідаційну комісію з припинення юридичних осіб Бараниківської сільської виборчої комісії та Новоолександрівської сільської виборчої комісії у складі:

Голова комісії -   Волкова Світлана Анатоліївна , РНОКПП – 2344019980

Члени комісії   -

-  Харламова Ірина Володимирівна, РНОКПП – 2392513287

- Андрєєва Ніні Петрівна,            РНОКПП – 1711608702

- Каламбет Алла Григоріївна,      РНОКПП – 2236711521

- Рудь Наталія Іванівна,                РНОКПП – 2575917184

1. Секретарю селищної ради подати державному реєстратору дане рішення для внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення щодо припинення юридичних осіб Бараниківської, Новоолександрівської сільських виборчих комісій.
  2. Строк для пред'явлення кредиторами вимог складає 2 місяці з дня публікації повідомлення.
  3. Комісії провести повну інвентаризацію всього майна, активів, зобов’язань виборчих комісій, що припиняються.
  4. Вжити заходи щодо стягнення дебіторської заборгованості.
  5. Скласти по закінченню строку для заявления вимог кредиторів проміжний ліквідаційний баланс.
  6. Комісії скласти передавальні акти (баланси) після закінчення строку пред'явлення вимог кредиторів та подати їх на затвердження Красноріченській селищній раді.
  7. Красноріченській селищній раді забезпечити прийняття майна від

Бараниківської, Новоолександрівської сільської виборчої комісії у власність Красноріченської селищної територіальної громади з моменту внесення до ЄДР запису про припинення діяльності Бараниківської, Новоолександрівської сільської виборчої комісії (відповідальні за вчинення дій - Красноріченський селищний голова Жувако В.М. та перший заступник селищного голови  Дробот О.М.

1. Скласти ліквідаційний баланс та затвердити його рішенням Красноріченської селищної ради.
  2. Не раніше, ніж через два місяці з дати публікації повідомлення про припинення Бараниківської та Новоолександрівської сільських виборчих комісій шляхом їх ліквідації, надати державному реєстратору документи для державної реєстрації припинення.

13   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію

питань   законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції,

свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики

Селищний голова                                      В. Жувако