Про  призначення тимчасово виконуючого обов’язки директора комунального  некомерційного підприємства  Красноріченської селищної ради КНП  «Красноріченська АЗПСМ» Анголенка М.М.

Дата: 25.12.2019 11:37

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЯ  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

« 24 »  грудня 2019 р.                                                    № 33 /34

смт Красноріченське

Про  призначення тимчасово виконуючого обов’язки

директора комунального  некомерційного підприємства

Красноріченської селищної ради

КНП  «Красноріченська АЗПСМ»

Анголенка М.М.

З метою забезпечення ефективного функціонування комунального  некомерційного підприємства   «Красноріченська амбулаторія загальної практики сімейної медицини», керуючись ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.До проведення  конкурсу, тимчасово призначити виконуючим обов’язки директора комунального  некомерційного підприємства   «Красноріченська амбулаторія загальної практики сімейної медицини»,  Анголенко Миколу Миколайовича з 01 січня 2020 року.

2.  Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію  з  питань  законності прав і обов’язків громадянина, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики.

Селищний голова                                                                Віталій    ЖУВАКО