Про  внесення до  цільової  соціальної програми  розвитку  цивільного  захисту Красноріченської  територіальної  громади  на  2020  рік.

Дата: 06.07.2020 11:03

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ  П’ЯТА   СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

«07» квітня  2020  року                                                                 №35/1

смт Красноріченське

Про  внесення до  цільової  соціальної

програми  розвитку  цивільного  захисту

Красноріченської  територіальної  громади

на  2020  рік.

Заслухавши  інформацію  в.о. селищного  голови  про  виникнення  надзвичайних  ситуацій,  про  забезпечення  рівня  захисту  населення  і  території  Красноріченської  територіальної  громади  від  надзвичайних  ситуацій  техногенного  та  природного  характеру,  відповідно  до  Бюджетного  Кодексу  України,  керуючись  ст.26 Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»  Красноріченська  селищна  рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести  зміни  до  цільової  соціальної  програми  розвитку  цивільного  захисту  Красноріченської  територіальної  громади  на  2020  рік,  а  саме  напрями  та  обсяг  фінансування,  напрямки діяльності та заходи регіональної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту   викласти  в  новій  редакції  (додається).
  2. Виконавчому  комітету  селищної  ради  при  коригуванні  бюджету  смт Красноріченське  на  2020  рік  передбачити  бюджетні  асигнування  на реалізацію  заходів  Програми.
  3. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію  з  питань  бюджету  та  фінансів.

В.о.  СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

СЕКРЕТАР РАДИ                                      _____________   Наталія  ГНИЛИЦЬКА