Про внесення  змін  до  рішення  селищної  від 07.04.2020 р. №35/2  «Про  затвердження Програми розвитку надання соціальних послуг у    Красноріченській об’єднаній територіальній  громаді  на  2020 рік»

Дата: 06.07.2020 12:00

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ  ШОСТА  СЕСІЯ

«12» травня  2020  року                                                                  №36/15

смт Красноріченське

Про внесення  змін  до  рішення  селищної

від 07.04.2020 р. №35/2  «Про  затвердження

Програми розвитку надання соціальних послуг у

Красноріченській об’єднаній

територіальній  громаді  на  2020 рік»

З метою допомоги у вирішенні нагальних питань найуразливішим верствам населення в територіальної громади, заслухавши  інформацію  селищного  голови, керуючись ст. 144 Конституції України, ст.ст. 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Красноріченська  селищна  рада

В И Р І Ш И Л А:

1.  Програму  розвитку надання соціальних послуг у Красноріченській об’єднаній територіальній громаді на  2020 рік  викласти  в  новій  редакції. (Додаток 1).

2. Виконавчому  комітету  селищної  ради  при  коригуванні  бюджету  смт. Красноріченське  на  2020  рік  передбачити  бюджетні  асигнування  на  реалізацію  заходів  Програми.

3. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію з  питань  бюджету  та  фінансів.

.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                  Віталій  ЖУВАКО