Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою  не витребуваних (не розподілених) земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) в оренду ПП «Саймон-2006»

Дата: 06.07.2020 16:22
Кількість переглядів: 403

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ

         Р І Ш Е Н Н Я

 

«12» травня  2020  року                                                                  №36/102

смт Красноріченське

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної  документації із землеустрою

 не витребуваних (не розподілених)

земельних часток (паїв) в натурі

(на місцевості) в оренду

ПП «Саймон-2006»

 

          Розглянувши, лист № 65 від 25.02.2020 року директора ПП «Саймон-2006»яке знаходиться за адресою: смт. Красноріченське, вул. Привокзальна буд. 5 , про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення не витребуваних земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) для передачі в оренду до моменту витребування, керуючись п. к. ст.12,116,118,121,122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В  И  Р  І  Ш  И  Л  А:

 

  1. Надати дозвіл ПП «Саймон-2006», яке знаходиться за адресою: смт. Красноріченське, вул. Привокзальна буд. 5, на виготовлення технічної документації із землеустрою не витребуваних (не розподілених) земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) загальною площею – 11,2 га , в тому числі:рілля -10,2 га.,багаторічні насадження -1,0 га. в контурі поля № 872, 876, із земель колишнього КСП «Роздольне», які розташовані за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується до Бараниківського старостинського округу, Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області для подальшого надання в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту витребування.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва.

 

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                Віталій. ЖУВАКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано