Про встановлення ставок та пільг із сплати податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на території Красноріченської  селищної  ради на 2021 рік

Дата: 14.07.2020 08:39

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

« 15»  червня 2020 р.                                                № 38/3

смт Красноріченське

Про встановлення ставок та пільг

із сплати податку  на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки  на території

Красноріченської  селищної  ради

на 2021 рік

Керуючись  статтею 266 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні» Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити на території Красноріченської селищної ради:

1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

3) визначити елементи  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної  ділянки, згідно з додатком 3.

2. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.

3. Рішення № 28/2 від ”24 ” червня 2019 р.  «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік» Красноріченської селищної ради визнати таким, що втратило чинність .

4. Рішення набирає чинності   з 01.01.2021 року.

5. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на постійно діючу комісію з питань агропромислового  комплексу, земельних відносин, будівництва.

В.о. селищного голови секретар                               Наталія ГНИЛИЦЬКА