Про продовження  договору оренди  комунального  майна з ПАТ «Укртелеком»

Дата: 14.07.2020 09:19

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ  КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ  ВОСЬМА   СЕСІЯ

«15» червня   2020  року

смт Красноріченське                                                                      №_38/15

Про продовження  договору

оренди  комунального  майна

з ПАТ «Укртелеком»

Відповідно  до  статей  29,60  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», ч.2 Прикінцевих  та  перехідних  положень  Закону  України  «Про  оренду  державного  та  комунального  майна»  №157-ІХ  від  03.10.2019  року,  Закону  України  «Про  оренду  державного  та  комунального  майна» №2269-ХІІ  від  10.04.1992  р. ,  на  підставі  договору  оренди  майна  комунальної  власності  територіальної  громади  від  01.03.2017 року,  розглянувши  заяву  вх. № 02-24/237  від  07.05.2020 р. від  ПАТ  «Укртелеком»  в  особі  начальника  відділу  управління  нерухомістю  Іоффе С.В.  про  продовження  орендних  відносин

Красноріченська  селищна    рада

Вирішила:

1. Затвердити  звіт  про  оцінку  комунального  майна,  що  належить  до  спільної  власності  територіальної  громади  Красноріченської  селищної  ради,  а саме  нежитлових  приміщень  №4,5,6,7 (загальною  площею  23,5 м.кв.)  за  адресою  Луганська  область,  Кремінський  район,  с.Новоолександрівка,  вул.  Шкільна, 1-Д  від  07.02 2020 р. (Звіт  додається).
  2. Продовжити  до  31.01.2022  включно  дію  договору  оренди  майна    комунальної  власності  територіальної  громади  від  01.03.2017 р.,  а  саме  нежитлових  приміщень  №4,5,6,7 (загальною  площею  23,5 м.кв.)  за  адресою  Луганська  область,  Кремінський  район,  с.Новоолександрівка,  вул.  Шкільна, 1-Д  ,  укладеного  між  Красноріченською  селищною  радою  та  ПАТ  «Укртелеком».
  3. Встановити   орендну  плату  за  користування  комунальним  майном  в  розмірі  15 % (відсотків) від   незалежної  оцінки.
  4. Доручити  в.о.  селищного  голови  секретарю  Гнилицькій  Н.М.  укласти  додаткову  угоду  до  договору  оренди  майна  комунальної  власності  територіальної  громади  від  01.03.2017  р.
  5. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію з  питань  бюджету  та  фінансів

В.О.СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИСЕКРЕТАР  РАДИ                      Наталія  ГНИЛИЦЬКА