Про затвердження плану заходів з підготовки і проведення Року учасників бойових дій на території інших держав і ___ річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Дата: 10.09.2020 09:04

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ,ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я                         № 4

«11»лютого2020 року

смт  Красноріченське

Про затвердження плану  заходів

з підготовки і проведення Року

учасників бойових дій на території

інших держав і ___ річниці виведення

військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

З метою відзначення  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших  держав  на виконання Указу Президента України ,керуючись п.п.3 п. б) ч.1 ст.38 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні» , виконком Красноріченської селищної ради

ВИРІШИВ :

1.Провести святкові заходи,присвячені вшануванню учасників бойових дій  на території інших  держав 15 лютого 2020 року в селищі Красноріченське.

2.Затвердити заходи, присвячені вшануванню учасників бойових дій на території інших держав (додаток1).

3. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки  і проведення заходів  . (додаток 2).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста з питань культури та спорту відділу ОКМС ВК Красноріченської селищної ради Волкову С.А.

В.о. селищного  голови

секретар  селищної ради                                            Н.ГНИЛИЦЬКА