Про запобігання загибелі людей на водних об’єктах селищної ради в період купального сезону 2020 року.

Дата: 10.09.2020 09:23

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

28  квітня  2020 року

смт  Красноріченське                                                           № 1

Про запобігання   загибелі     людей

на  водних  об’єктах   селищної   ради

в період купального сезону 2020 року.

З метою попередження виникнення нещасних випадків та загибелі людей в наслідок порушення правил поведінки на воді, купання в заборонених місцях , керуючись п.п.7 п.а)  ст. 30, п.п.2  п. б)   ч.1 ст.38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Красноріченської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1.Затвердити план заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах громади у літній період 2020  р. згідно  з  додатком 1.

2. Заборонити  масовий  відпочинок людей на водних об’єктах громади у літній період 2020 р. так,  як місця масового відпочинку не відповідають нормам безпеки для життя і здоров’я населення .

3. Визначити перелік водних об’єктів, що становлять небезпеку для життя і здоров’я населення громади, при  використанні їх як місця масового відпочинку людей на водних об’єктах у літній період.2020  р. згідно  з  додатком 2.

4.Контроль за  виконанням прийнятого рішення покласти на секретаря виконкому

Селищний голова                                                         В.ЖУВАКО