Про надання повної цивільної дієздатності

Дата: 10.09.2020 10:01

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

11 серпня  2020 року

смт  Красноріченське                                                                               № 11

Про надання повної

цивільної дієздатності

Розглянувши заяву гр. Шевченко Діани Віктрівни, 24.07.2002 року народження, яка проживає за адресою: вул. Левадна, 22, смт. Красноріченське, Кремінський район, Луганська область про надання рішення Про надання повної цивільної дієздатності для оформлення соціальних виплат по народженню дитини.

Гр. Шевченко Діана Вікторівна, 24.07.2002 року народження, яка проживає за адресою: вул. Левадна, 22, смт. Красноріченське, Кремінський район, Луганська область, народила дитину, Шевченко Златославу Анатоліївну, 13.03.2020 року про свідчить свідоцтво про народження дитини серія І-ЕД № 418757, видане 19 березня 2020 року виконавчим комітетом Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області.

На момент звернення до Центру надання адміністративних послуг для оформлення соціальних виплат на дитину по народженню, гр. Шевченко Діана Вікторівна, 24.07.2020 року, була неповнолітньою і вважалася особою, яка не набула повної цивільної дієздатності, тому їй було відмовлено в оформленні соціальних виплат по народженню дитини.

На даний момент гр. Шевченко Діана Вікторівна,24.07.2002 року народження, не отримала одноразову допомогу по народженню дитини та не отримує жодних виплат на виховання дитини.

Надані документи, заява матері, гр. Шевченко Альони Сергіївни, 22.02.1986 року народження, про те, що вона не зеперечує проти надання її неповнолітній доньці,гр. Шевченко Діані Вікторівні,24.07.2002 року народження, рішення про набуття повної цивільної дієздатності, свідчать про можливість надання гр. Шевченко Діані Вікторвні,24.07.2002 року народження рішення про набуття нею повної цивільної дієздатності.

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 17,п.1,2 статті 19 Сімейного Кодексу України, статтею 35 Цивільного Кодексу України, статтями 8,12,13 Закону України «Про охорону дитинства», виконавчий комітет Красноріченської  селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Надати гр Шевченко Діані Вікторівні, 24.07.2002 року народження, рішення про те, що вона набула повної цивільної дієздатності.

2. Контроль за виконанням данного рішення покласти на начальника служби у справах дітей Красноріченської селищної ради Безлюдько Ірину Павлівну.

Селищний голова                                                 Віталій    ЖУВАКО