ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Красноріченської селищної ради на 2020 рік»

Дата: 18.09.2020 14:57

про повторне відстеження
 результативності регуляторного акту
«Про  затвердження  ставок земельного податку в адміністративних межах  Красноріченської   селищної  ради на 2020 рік»

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер: рішення Красноріченської селищної ради від 24.06.2019 № 28/1 «Про  затвердження  ставок земельного податку в адміністративних межах  Красноріченської   селищної  ради  на 2020 рік»

2. Назва виконавця заходів з відстеження: відповідальна  постійна комісія з питань регуляторної політики Красноріченської селищної ради.

3. Цілі прийняття акта:
    -  встановлення чіткого механізму визначення розміру ставок земельного податку, що є власністю Красноріченської селищної ради;
    - збільшення надходжень до селищного бюджету від земельного податку.

4. Виконання заходів з відстеження:  з 07.09.2020 по 18.09.2020.

5. Тип відстеження: повторне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження: статистичні, аналіз показників результативності  регуляторного акту.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних.
Відстеження  результативності регуляторного акту проводиться на підставі наступних статичних даних: надходження коштів від земельного податку до селищного бюджету згідно даних селищної ради.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта: сума коштів, яка надійшла до селищного бюджету с. Красноріченське, за земельний податок за період з 01.01.2020 по 01.09.2020 склала 1 732 243,00 грн., що на 27 607,00 грн. більше ніж за аналогічний період (01.01.2019 по 01.09.2019).

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного  акта та ступеня досягнення визначених цілей.
Регуляторний акт має  достатній рівень досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку, він не потребує змін та доповнень.

Красноріченський селищний  голова                               Віталій ЖУВАКО

18 вересня 2020 року